lewy hero.jpg

Debiut Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów w FC Barcelona przejdzie do historii. Kapitan reprezentacji Polski zanotował hat-tricka w 67. minucie meczu z FC Viktoria Pilzno! Oglądając niesamowite wyczyny Polaka na ekranie, emocje sięgały zenitu. Wyobraź sobie, jak wspaniałe musi być uczucie, gdy kibicujesz mu na stadionie!

Lewandowski stale zaskakuje swoimi umiejętnościami na boisku – nic dziwnego, że przez wielu ekspertów uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Występy Roberta Lewandowskiego w barwach FC Barcelona to doskonała okazja, żeby wybrać się na city break w Europie. W trakcie krótkiego wypadu zobaczysz Polaka na murawie w rozgrywkach Ligi Mistrzów, poczujesz prawdziwe emocje na stadionie, ale też poznasz nowe miejsca. Dokąd i kiedy wybrać się w podróż, żeby zobaczyć na żywo naszego mistrza w akcji? Sprawdź terminarz meczy FC Barcelona i zaplanuj city break!

Camp Nou, Barcelona © Shai Pal on Unsplash

Camp Nou, Barcelona © Shai Pal on Unsplash

Terminarz meczy FC Barcelona w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów

7 września: FC Barcelona – Viktoria Pilzno Mecz odbył się w Barcelonie na Camp Nou. Barcelona pokonała Viktorię Pilzno 5:1.

13 września: Bayern Monachium – FC Barcelona Mecz odbywa się na Allianz Arena w Monachium. Sprawdź loty do Monachium:

4 października: Inter Mediolan – FC Barcelona Polak w barwach FC Barcelona wystąpi na San Siro w Mediolanie. Sprawdź loty:

12 października: FC Barcelona – Inter Mediolan FC Barcelona tym razem zmierzy się z Inter Mediolanem na Camp Nou w Barcelonie. Sprawdź loty:

26 października: FC Barcelona – Bayern Monachium Drugi mecz z Bayernem Monachium FC Barcelona rozegra u siebie – na Camp Nou w Barcelonie. Sprawdź loty:

1 listopada: Viktoria Pilzno – FC Barcelona Ostatni mecz w fazie grupowej FC Barcelona rozegra na Doosan Arena w Pilźnie. Jeśli chcesz zobaczyć Lewego w tym meczu, najlepiej będzie wybrać lot do Pragi. Sprawdź loty:

FC Barcelona na boisku © Michael Lee on Unsplash

Jeśli chcesz zobaczyć Lewego na żywo w tym sezonie Ligi Mistrzów, możesz wybrać się na jeden z meczów domowych FC Barcelona na Camp Nou. Barcelona jest jednym z najbardziej popularnych kierunków na city break. Oferuje więc mnóstwo atrakcji, a możliwość zobaczenia Polaka na murawie stadionu jego klubu stanowi wisienkę na torcie! Na ten moment do Barcelony na mecz polecisz w cenie od 1000 zł w dwie strony. Na tańsze bilety lotnicze możesz liczyć w przypadku meczy wyjazdowych, np. w Mediolanie czy Pilźnie (już od 360 zł!). Oczywiście, ceny biletów lotniczych szybko się zmieniają. Te, które podajemy, są aktualne na dziś (08.09.2022). Lepiej więc nie zwlekać i planować z wyprzedzeniem. Bądź jak Lewy i ustrzel okazję!


FAQ

Instagram

Szukasz konkretnego miejsca?