hero planowanie wakacji z esky.jpg

Wykorzystując możliwości strony eSky odkryjesz łatwość samodzielnego planowania bezpiecznego urlopu i przekonasz się, że to lato może zaskoczyć Cię wspaniałymi wspomnieniami z zagranicznych podróży.

© iStock

© iStock

Wyszukiwarka lotów eSky czyni cuda – wyszukaj, rezerwuj i leć!

Zmiana warunków turystycznych ze względu na pandemię wymaga od podróżnych pewnej elastyczności, ale z drugiej strony stwarza nowe możliwości. Może się okazać, że tego lata zdecydujemy się na nowe kierunki, których nie planowaliśmy wcześniej. Otwartość na nowe miejsca może zaowocować odkryciem zupełnie nowych kierunków i kultur.

© iStock

© iStock

Jak zatem zabrać się za szukanie? Zacznijmy od sprawdzenia listy krajów, do których można latać. Najlepiej zrobić to na interaktywnej mapie. Poszczególne państwa są oznaczone kolorami symbolizującymi stopień obowiązujących restrykcji. Narzędzie jest na bieżąco aktualizowane. Dzięki mapie możemy obrać za cel wyjazdu państwo, w którym nie czeka nas przymusowa kwarantanna. W parze z mapą idzie aplikacja wskazująca, jakie restrykcje obowiązują przy podróży z kraju A do kraju B. Te dwa narzędzia dają spójny obraz zasad i możliwości podróżowania, co jest bardzo pomocne w lawinie informacji i fake newsów dotyczących pandemii.

© iStock

© iStock

Kiedy już uda nam się namierzyć cel wyjazdu, pora zabrać się za szukanie biletu. Może się okazać, że w danym dniu nie będziemy mogli dostać się w wybrane miejsce z konkretnego lotniska. Z pomocą znów przychodzi eSky, oferując dwie możliwości. Pierwsza z nich zainteresuje tych, którym zależy na wylocie z konkretnego lotniska, nie muszą jednak lecieć konkretnego dnia. W takim przypadku warto skorzystać z kalendarza u góry strony, w którym znajdziesz loty w pobliskich datach, często w jeszcze korzystniejszej cenie! Druga możliwość z kolei to wybór najtańszych połączeń realizowanych w danym dniu z sąsiednich lotnisk. Ta opcja również pozwoli zaoszczędzić, jeśli nie zależy Ci na locie z konkretnego lotniska.

© iStock

© iStock

eSky pozwala również na zawężenie wyników tak, by jak najlepiej móc dopasować je do swoich preferencji. W lewym panelu możemy sortować parametry lotów, które nas interesują (z przesiadką lub bez, czas podróży, godzina wylotu lub wybór konkretnej linii lotniczej itd.). Nawet przy tak okrojonej siatce połączeń filtrowanie jest bardzo przydatne, bo po przeszukaniu oferty 950 linii lotniczych wyszukiwarka może podawać naprawdę rozległe wyniki.

© iStock

© iStock

Znajdź hotel zgodny z preferencjami

Nie samymi lotami turysta żyje. Po dostaniu się do wybranego miasta musimy znaleźć dach nad głową. Serwis eSky daje również możliwość rezerwacji noclegu i to z atrakcyjnymi rabatami. Przeszukiwanie bazy noclegowej jest intuicyjnie proste. Ułatwiają je filtry, dzięki którym możemy wskazać preferowany zakres cen, rodzaj i klasę obiektu, oceny gości, opcje wyżywienia czy odległość od centrum i wiele innych parametrów zakwaterowania. Znajdzie się coś dla tych wymagających, jak i poszukujących ekonomicznych noclegów.

© iStock

© iStock

Na co jeszcze warto zwracać uwagę podczas rezerwowania noclegu? W niepewnych czasach duży komfort daje możliwość odwołania rezerwacji. Wybierając hotel lub pensjonat, sprawdź, na ile dni wcześniej możesz zrezygnować z pobytu bez straty środków. Osoby niemające dużego doświadczenia w rezerwacji zakwaterowania mogą skorzystać z treści poradnikowych, które eSky przygotowała dla swoich użytkowników. Dzięki nim przejście przez kolejne etapy rezerwacji nie powinno stanowić wyzwania nawet dla turystycznych żółtodziobów.

© iStock

© iStock

Przezorny turysta zawsze ubezpieczony

Ubezpieczenia turystyczne są wciąż niedoceniane podczas planowania podróży. Trzeba to zmienić, bo ubezpieczenie daje możliwość podróżowania z głową wolną od analizowania czarnych scenariuszy. Turyści mogą ubezpieczyć się praktycznie na każdą ewentualność. eSky oferuje trzy rodzaje ubezpieczeń: ubezpieczenie podróżne (podstawowy zakres ubezpieczeń turystycznych: w tym pokrycie kosztów leczenia, NNW, assistance, OC, itd.); ubezpieczenie rezygnacji z podróży All Risk (daje możliwość rezygnacji z wyjazdu przed podróżą z każdego udokumentowanego powodu); ubezpieczenie rezygnacji z podróży All Risk z możliwością przerwania podróży (chroni przed poniesieniem kosztów z rezygnacji z wyjazdu przed podróżą oraz w trakcie).

© iStock

© iStock

Ubezpieczenie podróżne można wykupić zarówno w trakcie rezerwacji jak i jako uzupełnienie już wykupionej podróży. Z kolei ubezpieczenia od rezygnacji typu All Risk wyłącznie w trakcie rezerwacji biletu. Dlaczego warto je rezerwować za pośrednictwem eSky, a nie bezpośrednio w ubezpieczalni lub w agencji ubezpieczeniowej? Opisane pakiety zostały przygotowane w oparciu o praktyczne doświadczenia podróżujących. Chodzi też o wygodę i oszczędność czasu. Do zakupu ubezpieczenia na eSky wystarczy kilka kliknięć, podczas gdy wertowanie rankingów i opasłych OWU porównywanych polis w innych towarzystwach może być czasochłonne i skomplikowane.

© iStock

© iStock

Nie zmarnuj nadchodzących wakacji!

eSky kompleksowo odpowiada na potrzeby osób pragnących wykorzystać nadchodzące lato na 100%. Intuicyjnie prosta obsługa rezerwacji, możliwość wsparcia konsultantów i skoncentrowanie wszystkich elementów w jednym miejscu sprawiają, że jest to jeden z najwygodniejszych sposobów na organizację wakacji z prawdziwego zdarzenia. Zaplanuj swój wyjazd samodzielnie i odkryj satysfakcję płynącą z podróży na własnych zasadach!

© iStock

© iStock

Podróżowanie jest możliwe, a dzięki eSky prostsze niż myślisz! Wystarczy otwarta głowa i elastyczne podejście. Życie jest za krótkie na to, by czekać na ustanie pandemii. Sprawdź, gdzie możesz wyjechać już dziś i daj się zaskoczyć tym, co przyniesie kolejna podróż.


FAQ

Instagram

Szukasz konkretnego miejsca?