Uwaga! Korzystanie z naszej nowej strefy „Okazje” może skończyć się nieodpartą chęcią zwiedzania i niekontrolowanym pakowaniem walizek. Zanim zaczniesz planować podróż, skonsultuj się z kalendarzem i paszportem.

Już jest! To będzie Wasz nowy ulubiony przewodnik po najbardziej urzekających miejscach globu. Każde z nich czeka, by opowiedzieć swoją wyjątkową historię. Od tętniącego życiem Tokio, przez naładowany kreatywną energią Paryż, aż po zaskakujący na każdym kroku Nowy Jork.

Wyszukiwarka na stronie głównej (c) Okazje by eSky.pl

Nowe podejście do planowania podróży

Z radością przedstawiamy nasze nowe narzędzie do planowania podróży. Od teraz strefa „Okazje” łączy w sobie bazę inspiracji podróżniczych i loty w atrakcyjnych cenach z tematycznymi kolekcjami, które grupują kierunki według sezonu, potrzeb czy wydarzeń.

Zainspiruj się do podróży

Przeglądajcie setki podróżniczych okazji w jednym miejscu. Wybierajcie spośród podróży pogrupowanych w kilkunastu kolekcjach  tematycznych dopasowanych do sezonu i nadchodzących wydarzeń. Korzystajcie z wyszukiwarki i filtrujcie poprzez blisko 40 tagów obejmujących preferowany sposób spędzania wolnego czasu, m.in. „trekking”, „plaża”, „natura” czy „moda”, wybierając przy tym pożądany okres wyjazdu i długość pobytu.  Odkrywajcie historie miejsc opowiedziane przez podróżników i zainspirujcie się do własnych podróży.

Amsterdam – opis, zdjęcia i tagi (c) Okazje by eSky.pl

Kolekcje kierunków rodem z Instagrama

Zachęcamy Was do odkrywania świata po swojemu. W naszym przewodniku znajdziecie spory wybór kolekcji tematycznych, skierowanych do różnych grup podróżników. Dzięki nim szybko wybierzecie idealną podróż na majówkę, miejscówkę z plażą na workation czy romantyczny zakątek na zaręczyny. Pierwsze skrzypce grają tu zdjęcia, które pokazują nie tylko najbardziej znane atrakcje danego miejsca, ale również ukryte skarby znalezione przez podróżników czy pracowników eSky.pl.

Poszukujący pomysłów na Święta Wielkanocne znajdą inspirację w kolekcji „Gdzie spędzisz Wielkanoc?”, miłośnicy egzotycznych wyjazdów mogą odkrywać „Azjatycką wyprawę”, a zwolennicy mniej turystycznych miejsc z pewnością docenią „Nieoczywiste kierunki latem”. Sprawdźcie, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy!

Kolekcja „Gdzie spędzisz Wielkanoc?” (c) Okazje by eSky.pl

Niezależnie od tego, czy wolicie miejskie dżungle, czy słodkie lenistwo pod palmami, ta strona będzie Waszym pierwszym przystankiem w planowaniu podróży. Inspirujcie się i łapcie okazje. To co – dokąd tym razem? 😎

Udanych podróży!

TravelTalks Team


Instagram

Szukasz konkretnego miejsca?